ÖVRIGT / Speglar / Spegel 5406082
nr 540 6082
facettslipat glas, höjd: 166 cm [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
650 kr
måndag 8 september 2008
kl 17:43:14
300 kr
400 kr
600 kr
550 kr